Ból pod lewym kolanem po jeździe na nartach

Dzień dobry, ok. 2 miesiące temu na nartach naciągnęłam coś pod lewym kolanem. Jeździłam w bandażu jeszcze prawie miesiąc (jestem instruktorem). Zaczął pojawiać się ból nie podczas sportu, a po długim siedzeniu - próbując wyprostować nogę bardzo bolało pod kolanem. Od kilku dni (mam wrażenie, że nasiliło się przy kucaniu) boli bardzo, podczas stania, chodzenia, siedzenia, ból przeniósł się do wewnątrz kolana. Dodam, że w drugim kolanie jestem po rekonstrukcji ACL. O czym mogą świadczyć objawy?

Szanowna Pani,
Objawy które Pani opisuje mogą sugerować chondromalcaje stawu rzepakowo-udowego jednak. Sugeruję konsultację u specjalisty ortopedy.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu