Ból pod pachą i poniżej ramienia po upadku na bark i łokieć

Witam . Wczoraj upadlam na bark i lokiec na sliskich plytkach.nie ma znieksztalcen, siniakow i opuchlizny.najwiekszy bol mam pod pachą i poniżej ramienia.ruszam ręką ale ruch jest ograniczony przy ruchach ręką na bok i do przodu.czy mogę isc z tym do lekarza w polsce.jestem w Turcji. Czy to moze byc cos powaznego czy tylko stluczenie? Jak nie ruszam to bardzo nie boli

Szanowna Pani,
dość krótki wywiad - uraz wczoraj. Jeśli ból będzie się utrzymywał wskazane jest badanie RTG barku AP + projekcja Y. Warto obserwować kończynę, jeśli nie będzie zaburzeń czucia i ukrwienie kończyny to nawet wskazana jest spokojna obserwacja.