Ból pod żuchwą i zmiana pod językiem

Witam, mam pytanie czy moglby mi ktos pomoc i powiedziec co moze mi dolegac? Od paru tygodniy czuje staly nieduzy bol pod zuchwa od zew. strony. Pare dni temu podczas jedzenia poczolem mocne uklucie, pod jezykiem zobaczylem cos co przypomina pryszcza. Wyjalem cos kamieniowatego ale boli mnie dalej. Bylem u laryngologa i powiedzial, ze nic nie widzi, zadnych nie ma zmian, wezly chlonne nie opuchniete on nic nie wyczowa ale boli doalej... Nie mam innych objawow. Co to moze byc ? bardzo sie martwie

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.