Przewlekły ból pod żuchwą

Witam, od 2 tygodniu wyczowam bol pod zuchwa. Bylem u lekarza i po sprawdzeniu nie mam zadnych zmian, zadnych powiekszonych wezlow, wszystko wyglada tak jak powinno. W lipcu przechodzilem mononukleoze, ale nie wiem czy to ma wplyw, tym bardziej, ze wezly nie sa powiekszone. Czekam na badanie USG, i mam pytanie. Czy mam sie o co martwic? Czy moge podejzewac jakas konkretna chorobe? Bol jest staly ale nieduzy

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można się wypowiedzieć. Proponuje poczekać na badanie usg