Jakie badanie wykonać żeby mieć pewność, że nie ma glisty?

Dziecko lat 16 (lipiec 2023). Stan po Mononukleozie zakaźnej, zapalenie węzłów chłonnych i tkanki tłuszczowej krezki. Transaminazemia. Torbiel szyszynki. Zmiany zapalne zatok obocznych nosa uwidocznione w MR. GLISTNICA (p/c IgG 24,85 gdzie pozytywny >11) . Syn trafił do szpitala z dużą eozynofilią bo wynoszącą 29% (norma0-4) i drętwieniem kończyn dolnych. Po przeleczeniu antybiotykiem i Zyntelem wyniki wróciły do normy. Obecnie postanowiłam zbadać kontrolnie syna i zrobiłąm ponownie P/c IgG które wynoszą 18,3 gdzie za pozytywny wynik uznaje sie >11. Jak to rozumieć? Badania z kału ani przedtem ani teraz niczego nie potwierdzają- brak pasożytów. Syn nadal nie przybiera na wadze co go bardzo irytuje. Jakie badanie wykonać żeby mieć 100% pewności że nie ma glisty? Morfologia jest dobra, eozynocyty w normie. Czy powtórzyć leczenie? Mam w domu Vermox i zastanawiam sie czy mu nie podać
KOBIETA, 50 LAT około miesiąca temu

IgG we krwi będzie podwyższone nawet do 6 ciu 9ciu miesięcy po wyleczeniu glistnicy. Schemat leczenia glisty trwa kilka tygodni a nikt tego nie robi. Przyjedź. Zrobimy prawidłowe leczenie. Przywieź kał na badanie enzymatyczne metodą Elisa u mnie