Ból podbrzusza i lędźwi - czy powinnam czekać na miesiączkę?

Witam ostatnią miesiączkę miałam 20.12.2018,skończyła się 26 grudnia.Współżyłam z mężem 30 grudnia bez zabezpieczenia.Parę dni temu powinnam dostać okres ślę go nie ma.Zrobiłam 3 testy,pierwszy wyszedł negatywny,drugi dwie kreski-jedna blada.Trzeci negatywny.Bardzo boli mnie podbrzusze i lędźwie Tak jak przed miesiączką.Średni cykl trwa 27 dni.Dziś jest 32 dzień.Powinnam się udać do ginekologa z tymi bólami czy czekać na miesiączkę?Nie chce wyjść na jakąś niemożliwą osobę,ale to bóle stają się mocniejsze z każdym dniem.Pozdrawiam

Dzień dobry, proszę zgłosić się do ginekologa. Na pewno nie zlekceważy Pani i ustali przyczynę opóźnionej miesiączki i bólów podbrzusza.