Ból podbrzusza, kości łonowej, pachwiny i pleców

2 miesiace temu odczuwalam bol w podbrzuszu przy dotyku, dostalam antybiotyk na zapalenie przydatkow, ale potem ginekolog wykluczyl chorobe. Antybiotyk zadzialal, bol sie zmniejszyl. Powrocil 2 tygodnie temu. Ginekologicznie ok, usg jamy brzusznej tez, krew, mocz, crp i ob w normie. Odczuwam taki bol podbrzusza, troche bol kosci lonowej z lewej str i pachwiny oraz plecow w krzyzu. Co dalej zrobic? Co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie. Lub udać się do lekarza rodzinnego aby zebrać wszystkie wyników już wykonanych badań i określić dalszą diagnostykę.