Ból podbrzusza po podnieceniu i nierozładowaniu napięcia a stres

Mam problem od jakiegoś miesiąca. Po podnieceniu i nie rozładowaniu napięcia boli mnie podbrzusze. Ból jakby promieniujący od jąder. Jądra są wrażliwe na dotyk i jakby się powiększały. Po rozładowaniu napięcia po godzinie, dwóch ból mija ale jądra są nadal wrażliwe. Co to może być. Gdy miałem 18 lat miałem coś podobnego i na usg nic złego nie wyszło. Czy może to być spowodowane stresem? (mam prace siedzącą po 12 godzin dziennie czy to możne mieć wpływ? )

Dzień dobry!

Po osiągnięciu stanu silnego podniecenia, ostatniej fazy gotowości do wytrysku, a jednak do tego wytrysku nie dochodzi - jest do odczucie naturalne, fizjologiczne. Podobna sytuacja dotyczy wielu mężczyzn.
Jest to jednak pytanie przede wszystkim do urologa i na jego opinię proszę poczekać.

Pozdrawiam!