Kobiecy wytrysk a pęcherz moczowy

Witam. Zawsze przed pieszczotami,( które kończą się zwykle stosunkiem) chodzę do łazienki opróżnić pęcherz. Ale mimo tego chwilami, gdy jestem z partnerem czuje, jakbym miała popuścić (mimo, że wiem, że mój pęcherz jest pusty). Dlaczego tak jest? Czytałam, że może mieć to związek z damskim wytryskiem. Jak rozpoznać, że zbliża się orgazm, a nie jest to spowodowane chęcią opróżnienia pęcherza? Pozdrawiam

Dlaczego tak jest? Są to fizjologiczne zjawiska i reakcja każdej kobiety może być różna. Podobnie z orgazmem, który jest bardzo subiektywnym przeżyciem.
Z tego co Pani piszę, ma Pani bardzo dobrą strategie radzenia sobie w tej sytuacji – opróżniania pęcherza przed stosunkiem. Ponadto jest Pani młoda i myślę, że w miarę upływu czasu i nabierania doświadczenia w życiu seksualnym pozna Pani lepiej swoje ciało.
Pozdrawiam serdecznie,
A.C