Wytrysk moczu podczas orgazmu

Od ponad roku współżyję,od mniej więcej tego czasu znam orgazm. Zawsze orgazmowi towarzyszy mi wytrysk. Niestety,od kilku miesięcy tryskam moczem,niezależnie czy byłam w łazience przed,czy nie,czy dochodzę sama,czy przy partnerze.Podczas tego czasu nie stało się nic,co mogłoby to spowodować(biorę tabletki antykoncepcyjne, miesiąc temu byłam leczona na grzybicę). Jka powinnam sobie pomóc?Jest to bardzo krępujące,ponieważ zniechęca mnie i partnera do seksu później.

Dzień dobry!

Istotne byłoby stwierdzić, czy rzeczywiście podczas orgazmu dochodzi do popuszczenia moczu (wtedy należy skonsultować się z urologiem/ ginekologiem), czy też do tzw. kobiecego wytrysku. Kobieca ejakulacja polega na tym, że podczas orgazmu dochodzi do wytrysku płynu z cewki moczowej, ale nie jest to mocz. Jest to zjawisko stosunkowo rzadkie, ale nie jest zaburzeniem. Jest prawidłowe, a wręcz pożądane przez wiele kobiet i mężczyzn, jako oznaka intensywnego przeżywania przyjemności seksualnej.

Pozdrawiam!