Ból podbrzusza po prawej stronie

Witam serdecznie, dzisiaj rano gdy podnosiłam się z łóżka poczułam ból podbrzusza po prawej stronie. Przy każdym wstawaniu czuję ból. Oprócz tego miejsce, w którym mnie boli jest twarde. Jestem pzed okresem, czy to normalne objawy?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, może to być wynikiem cyklu miesięcznego, jednakże jeżeli sytuacja się powtarza także w innych okresach to proszę o konsultację ginekologiczną (jajniki) oraz chirurgiczną (przepuklina bądź wyrostek robaczkowy). Pozdrawiam