Ból podbrzusza po wysiłku u ciężarnej

Witam, jestem na początku 9 tc ciąży (ostatnia miesiączka 10.12.2011r.). W ubiegłym tygodniu byłam u ginekologa i słyszałam serduszko, i lekarz powiedział, że wszystko jest w porządku, natomiast dziś kawałeczek podbiegłam, jakieś 100 m, i zaczęło mnie kłuć czy boleć, ciężko określić, jaki to ból z lewej strony w podbrzuszu. Nie biegłam szybko. Ból ten nie jest ciągły, raz jest, raz nie. Czy mam się zacząć martwić i iść do ginekologa? Następną wizytę mam umówioną dopiero na 29 lutego. Dodam, że wcześniej czułam się dobrze, od czasu do czasu kłuło mnie to z lewej, to z prawej strony w podbrzuszu, a tak poza tym poza nadwrażliwymi piersiami wszystko było w porządku. Czekam na odpowiedź, z góry dziękuję!

Witam serdecznie!
Nieznacznie nasilone dolegliwości bólowe nie muszą być objawem negatywnym. Jeżeli nie zauważyła Pani plamień, ból nie jest ostry, przenikający to najprawdopodobniej nie ma Pani powodów do obaw. Niestety na podstawie kilku zdań nie można wykluczyć ewentualnej patologii. W obecnej sytuacji, jeśli bóle nie będą ustępować lub pojawią się inne dolegliwości wskazana będzie wcześniejsza wizyta u ginekologa, podczas której możliwe będzie wykonania badania USG oceniające rozwój ciąży.
Pozdrawiam