Ból podczas ściągania napletka z penisa

Witam mam taki problem że przy wzwodzie skóra z żołędzia schodzi dosyć ciężko powodując odczuwalny ból na oko brakuje może 4-5mm na obwodzie czy jest jakiś sposób poza zabiegiem chirurgicznym na rozciągnięcie skóry? Dodam żę jak ściągnę skórę w dół to z powrotem wraca bez problemu...

Szanowny Panie!
Problem stulejki można rozwiązać na kilka sposobów.
Po pierwsze pacjentom zaleca się codzienne odprowadzanie napletka podczas ciepłej kąpieli. Kiedy zabiegi nie przynoszą efektu, należy udać się do urologa. Lekarz zbada Pana i skonsultuje dalszą terapię. Leczenie opiera się na stosowaniu maści, która zwiększa ruchomość napletka lub polega na niewielkim zabiegu chirurgicznym, zarezerwowanym dla znacznych zwężeń.

Witam Pana,

Z Pana opisu wynika, że może u Pana występować jakaś postać stulejki. Trudno mi odpowiedzieć na pytanie na ile zaawansowana jest Pana przypadłość. Diagnozę powinien postawićlekarz urolog oraz omówić z Panem wskazania i ew. przeciwskazania do wykonania zabiegu chirurgicznego.Stulejka jest zmianą anatomiczną, trudno "rozciągnąć skórę" samym odprowadzaniem czy rozciąganiem napletka.

Pozdrawiam!