Ból podczas ściągania napletka

Witam Mój problem polega na tym, iż ciężko ściąga się skóra w penisa.. Gdy jest w stanie spoczynku robi to się łatwo, ale nie do końca. W czasie erekcji jest to prawie nie możliwe, nie da się wgl. ściągnąć. Bród pod skórą okładający się na penisie - nie wiem jak to usunąć.. ściągając skórę boli, dotykając również.. Proszę o pomoc
ponad rok temu

Witam, stulejka. Proszę smarować skórę kremami nawilżającymi i ćwiczyć ściąganie kilka razy dziennie. Jeśli po 4 tygodniach nie będzie poprawy należy zgłosić się do urologa na drobny zabieg chirurgiczny. Na brud proponuję moczenie w borasolu 2xdziennnie po 15 minut i przemywanie strzykawką bez igły pod napletkiem. Pozdrawiam