W czasie wzwodu nie mogę zdjąć napletka - czy to może być stulejka?

Witam! Mam 14 lat. Czytałem wypowiedzi na różnych forach, ale nie wiem czy mam stulejkę. Gdy mój penis jest w stanie spoczynku, z łatwością mogę ściągnąć napletek, ale gdy już mi stanie (nie wiem jak to się nazywa) to już jest troszeczkę ciężej. Nie ściągałem go do końca, bo się trochę obawiam, że gdy ściągnę napletek to go z powrotem nie nasunę. Mój penis w stanie spoczynku jest mały, lecz gdy już stanie jest już większy, nie wiem czy to dobrze czy źle? Proszę i pomoc!
MĘŻCZYZNA, 14 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witam!

Oczywiście zjawisko zwiększenia objętości penisa w następstwie erekcji jest istotą wzwodu - świadczy o prawidłowym jej przebiegu. Natomiast stulejka występuje, jeżeli - w trakcie wzwodu - próba odciągnięcia napletka ku dołowi napotyka na opór, a następnie bolesność. Uniemożliwia również odsłonięcie całej żołędzi prącia. Jeśli takie objawy obserwujesz u siebie, konieczna będzie konsultacja ze specjalistą urologiem.

Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty