Zapytaj lekarza

7 3 6 , 4 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból penisa podczas erekcji a zdejmowanie napletka

Mam 2 pytania 1.Czy to źle że jak zdejmuję napletek podczas erekcji to mnie penis boli i nie wiem czy ściąga się do końca. 2.Jak zdejmę skórę z penisa to mi odrazu wraca. Proszę o odpowiedz
ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witam serdecznie!
W warunkach prawidłowych napletek powinien być odprowadzalny do końca i nie powinno to powodować dolegliwości bólowych. To, że skóra "wraca od razu" jest pewnym wariantem normy. Proszę dokładnie obserwować swojego penisa pod kątem tego, czy napletek da się odprowadzić do końca. Jeśli nie, możliwe że mamy do czynienia ze stulejką. W takim wypadku proszę próbować ściągać systematycznie napletek, np. podczas ciepłej kąpieli, co zniweluje dolegliwości bólowe i przyczyni się do rozciągnięcia delikatnej skóry. Gdyby te zabiegi nie pomogły należy skonsultować się z chirurgiem.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

1. Czy to źle że jak zdejmuję napletek podczas erekcji to mnie penis boli i nie wiem czy ściąga się do końca
Może to świadczyć o zbyt wąskim otworze w napletku - tzw. cześciowej stulejce. Zazwyczaj stan taki wymaga leczenia zabiegowego.
2.Jak zdejmę skórę z penisa to mi od razu wraca.
Jest to zjawisko fizjologiczne - wraca na swoje miejsce

Specjalista w dziedzinie urologii z trzydziestoletnim doświadczeniem.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy