Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 9 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Napletek się nie zdejmuje - czy to stulejka?

Witam, mam pewien problem. Mam 16 lat a mój członek liczy 17 cm, ale gdy stoi napletek się nie zdejmuje, jedynie jak chce ściągnąć to ściągnę, ale boli. Jak się masturbuję to zamiast sperma wytrysnąć to spływa po moim prąciu. Czy to jest może stulejka? Teraz zacząłem czytać i zacząłem się niepokoić. Mam nadzieję, że to nie stulejka. Proszę o pomoc.
MĘŻCZYZNA, 16 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witam!
Z Twojego opisu rzeczywiście może wynikać, że dolegliwością uniemożliwiającą zsunięcie napletka jest właśnie stulejka. Jeżeli nie jest ona schorzeniem wrodzonym, to wtórnie może świadczyć o niewłaściwej higienie penisa. Zalecam niezwłoczną konsultację ze specjalistą urologiem i podjęcie ewentualnego leczenia.
Pozdrawiam

Lekarz w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. Witolda Orłowskiego w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy