Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 4 1 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy powinienem się masturbować, jeśli podczas erekcji nie da się zdjąć skóry z penisa?

Proszę o pomoc mojemu penisowi w stanie spoczynku da się zdjąć skórę ale już jak mam erekcje to zdejmuje mi się ale trochę mi jednak zostaje boje się powiedzieć mamie i tacie bo mnie posądzą o masturbacje której nie robię a powinieniem ?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Leczenie kurzajek

Kurzajki to nieestetyczne zmiany, które pojawiają się na skórze. W jaki sposób można je leczyć? Na ten temat wypowiada się Agnieszka Bańka-Wrona, lekarz medycyny estetycznej.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Problem z odprowadzeniem napletka najprawdopodobniej spowodowany jest stulejką. Jest to nieprawidłowość polegająca na zwężonym ujściu napletka, które uniemożliwia odprowadzenie go z żołędzi. Powinieneś powiedzieć o swoim problemie rodzicom. Konieczna będzie wizyta u lekarza.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Witam, Mój kolega na studiach miał ten sam problem. Jest to stulejka, w tym przypadku niepełna czyli pozwalająca na odprowadzenie napletka jedynie w spoczynku. Trudno jest mi wnikać w relacje z rodzicami. Na ten temat najlepiej porozmawiać z ojcem. Jeśli jednak są jakieś obawy co do reakcji to należy samemu zgłosić się do urologa np. prywatnie po poradę. Zwykle konieczny jest drobny zabieg chirurgiczny w znieczuleniu miejscowym (z relacji kolegi nie boli) a wtedy jeśli jest Pan niepełnoletni konieczna jest zgoda rodziców. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy