Zasłonięta żołądź penisa podczas wzwodu

Witam mam 13 lat gdy mam wzwód żołądź zostaje zasłonięty muszę odsłonić go rękoma czemu towarzyszy lekki ból gdy zabiorę ręce z penisa powstaje fałdka pod żołądziem drugi z moich problemów to żołądź bardzo odkształcaczy się gdy jest zasłonięty pomocy proszę

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli udaje się odprowadzić napletek z żołędzi podczas wzwodu to nie powinieneś mieć powodu do niepokoju. Ponadto opis nie wskazuje na występowanie patologii. Jeśli jednak podejrzewasz występowanie nieprawidłowości to porozmawiaj o swoim problemie z rodzicami. Wspólnie zadecydujecie czy konieczna jest wizyta u lekarza.

Witam, Stulejka to problem dość częsty i objawiający się właśnie w opisany sposób. Fałd pod żołędziem to zsunięty napletek. Problem z jego zsunięciem można próbować usunąć przez wielokrotne w ciągu dnia zsuwanie go z żołędzia. Zniekształcenie żołędzia gdy napletek jest nasunięty to również objaw tego że jest on trochę za obcisły. Jeśli to nie pomoże będzie konieczny bezbolesny zabieg chirurgiczny u urologa. Pozdrawiam