Dlaczego mam dużą ilość skóry na penisie podczas masturbacji?

Mam 16 lat i trapi mnie problem. Mianowicie przy masturbacji, gdy mój członek jest maksymalnie duży, skóra z penisa praktycznie nie schodzi, żołądź jest prawie cały zakryty. Powinienem zgłosić się do lekarza z tym problemem? No i czy w przyszłości podczas seksu nie będzie to w jakiś sposób przeszkadzać?

Witam.

Jeżeli całkowite zasłonięcie żołędzi prącia jest wynikiem braku możliwości odwiedzenia napletka ku dołowi, to prawdopodobną przyczyną tej dolegliwości jest stulejka. Także jej objawem jest próba odciągnięcia napletka, tak by odsłonił żołądź, napotykająca na ból. W takim wypadku konieczna jest niezwłoczna konsultacja ze specjalistą urologiem w celu podjęcia właściwego leczenia.

Pozdrawiam