Co jest nie tak z moim napletkiem?

Witam, Mam 14 lat i moim problemem jest napletek. Gdy nie mam erekcji moja żołądź jest całkiem zasłonięty, gdy próbuję naciągnąć penisa to mam uczucie jakby mnie to parzyło i nie mogę go naciągnąć do końca, a podczas erekcji to już w ogóle nie mogę odsłonić żołędzi. Pozdrawiam
14 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam serdecznie,
Prawidłowo napletek powinien bez trudu zsuwać się i nasuwać na zołądź. W sytuacji gdy jest to niemożliwe mówimy o stulejce. Stulejka może być wrodzona, gdy występuje od urodzenia, oraz nabyta - gdy zmiany pojawiają się w późniejszym czasie. Stulejka może być całkowita - gdy w ogóle nie udaje się zsunąć napletka, oraz częściowa gdy czynność ta jest utrudniona.

Stulejka może się wiązać ze zwiększoną częstością infekcji narządów płciowych. Wskazana jest wizyta u urologa, po zbadaniu lekarz zaleci dalsze postępowanie.

Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty