Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 2 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zabieg usunięcia strun prącia a możliwe powikłania

Witam. 08.06.2015 miałem operacje usunięcia strun prącia i delikatnego poszerzania napletka, żeby mógł odłonić żołądź. Dziś mija drugi dzień po zabiegu i mam pewien problem. Gdy zsunę napletek z żołędzi, to on zostaje w rowku żołędnym i gdy próbuje go naciągnąć na swoje miejsce to sie zawija i jest to niemożliwe. Dopiero gdy zacznę kombinować to jakimś sposobem udaje mi się go wrócić na miejsce. Czy to normalne czy mam się bać ?
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Prosze udac sie do lekarza, który przeprowadzał zabieg. I uważać z samodzielnym odporowadzaniem napletka zeby nie było sytuacji że go Pan zsunie a nie będzie można odprowadzić!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy