Ból penisa podczas erekcji

Mam problem jak zdejmuje skóre z penisa to mnie boli ale nie zawsze a jak mam erekcje to jeszcze bardziej boli ale juz zawsze myje penisa codziennie więc niewiem dlaczego tak mam
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Ciebie dolegliwości mogą mieć wiele przyczyn. Może być to wynik stulejki, ale także bardzo prawdopodobna jest nadwrażliwość żołędzi, która dość często występuje u młodych mężczyzn. Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości Cię zbadać, co wyklucza możliwość postawienia konkretnej diagnozy. Przede wszystkim wskazana jest zatem ocena urologiczna. Jeśli nie jesteś pełnoletni porozmawiaj z rodzicami i wspólnie udajcie się do lekarza.

Witam, takie objawy sugerują stulejkę. Należy udać się do urologa żeby potwierdzić diagnozę i wybrać odpowiednie leczenie. W najgorszym przypadku trzeba będzie wykonać zabieg chirurgiczny w znieczuleniu miejscowym. Pozdrawiam