Ból podczas stosunków

dlaczego Gdy chłopak włoży penisa zaczyna mnie bolec, a gdy dochodzi już to mam takie wrazenie, że nie może wejsc do samego końca? A dziewica nie jestem.
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ból podczas wprowadzania penisa do pochwy może być spowodowany niewłaściwym nawilżeniem. Inną przyczyną może być skurcz mięśni pochwy. W celu właściwego nawilżenia pochwy można zastosować lubrykant. Jeśli problem nie ustąpi to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.