Ból prawego dołu biodrowego i punktowy ból w środku pośladka u 28-latki

Witam.Kobieta,lat 28,163 cm,63 kg.Od roku problem z bólem od prawego dołu biodrowego poprzez punktowy ból w środku pośladka, przez nogę z tyłu(środkowa część uda,kolano po zewnętrzne części-mam tam żylaka-na udzie z tyłu do tego miejsca na kolanie)i łydkę do stopy.Morfologia, mocz ok, usg brzucha ok (i u radiologa i dopochwowe ginekologiczne),rezonans odcinka lędźwiowego kręgosłupa-spłycenie fizjologicznej lordozy.Gdzie jeszcze szukać wyjaśnienia moich dolegliwości?Będę wdzięczna za odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie kręgosłupa. Proszę udać się do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.