Ból prawego jądra i krew w moczu

od kilku miesięcy doskwiera mi ból prawego jądra. Była w międzyczasie krew w moczu. Ból jest ostry. Wyczuwam opuchliznę jądra i najądrza. Ból wyraźnie odczuwalny jest także powyżej moszny - w okolicy prawej pachwiny. Często promieniuje - cały prawy bok. Czy może to być związane z prostatą? Obecnie ból wyklucza mnie z normalnego życia. Mam problem z oddawaniem moczu. Nie współżyję. Czekam na skan, który będę mieć za 4 tygodnie. Otrzymałem tylko leki przeciwzapalne. Ogólne samopoczucie też złe.
Lek. Tomasz Budlewski

Cieżko powiedziecd, sadze ze usg jąder mogłoby coś wnieść. Proponuje udac sie do lekarza urologa.