Ból prawej kości miednicowej
Witam. Od stycznia mam problem z bólem prawej kości miednicowej.Bardzo się boje że mam raka. Problem pojawił się kiedy zapisałam się na siłownie.Początkowo myślałam że ten ból jest spowodowany tym że od kilku lat w końcu podjęłam aktywność fizyczną,ale to trwa już 10miesięcy(dodam że już nie ćwiczę, mam nadwagę i 1,5roku temu urodziłam 2 dziecko). Kość boli jakby była stłuczona. Na Rtg który robiłam 4mies.temu wyszła dyskopatia lędzwiowa. Jestem przerażona..

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane dolegliwości bólowe jak najbardziej mogą być wynikiem choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa. Ponieważ może być to także wynik innych patologii w obrębie struktur miednicy, sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.