Ból przechodzący przez dół pleców i całe nogi

Witam. Dzisiaj gdy sie schylilam przeszedl mnie przez dol plecow i cale nogi niesamowity bol. Po tym az do teraz czuje bol w tych okolicach, najbardziej przy zmienianiu pozycji, wstawaniu, ale nie tylko. Nic mi nie strzelilo, poczulam tylko przez sekunde jakby prad przeszedl mi od dolu plecow w az do stop. Co to moze byc? Czym jest spowodowane i kiedy minie?

Magdalena StusiĹska

Być może cierpi Pani z powodu tzw. wypadającego dysku- na pewno proszę unikać schylania się przy prostych nogach i podnoszenia ciężkich rzeczy.