Ból ramienia podczas ruszania ręką

Witam, czuje ból od czasu do czasu jak poruszam prawą ręką a dokładniej ramieniem. Ból czuje jakby w ramieniu, w przedramieniu jak by w środku. Ból jest krótki ale troche mnie to nie pokoi. Co to może być?

Witam. Opisany dyskomfort najprawdopodobniej związany jest z naciągnięciem odpowiednich struktur mięśniowych i nie budzi niepokoju. Sugeruję jednak wizytę u lekarza POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie.