Ból w dolnej części klatki piersiowej podczas kichnięcia

witam mam 25 lat czasmi przy wiekszym oddechu lub przy kichnieciu boli w dolnej srodkowej czesci klatki uczucie jak by klocie czasami sie nasilajace

Witam! Tego typu dyskomfort najprawdopodobniej związany jest ze zmianą ciśnień w klatce piersiowej. Zaburzenia nie wydają się być groźne jednak jeśli powodują znaczący dyskomfort proszę zgłosić się do lekarza POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie.