Ból ręki po pobraniu krwi

Dwa tygodnie temu pobrano mi krew do badania nie bylo siniaka ,tylko pielegniarka miala problem z wkluciem teraz reka tak mocno boli ale wczesniej miejsce gdzie pobierala krew swedzialo prosze powiedziec co to moze oznaczac ,cos ztym robic czy zignorowac.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli w miejscu wkłucia odczuwa Pani silne dolegliwości bólowe, sugeruję konsultację z lekarzem POZ.