Co oznacza silny ból po pobraniu krwi do badań?

Ok. 2 godzin temu bylam na pobraniu krwi, krew pobrali z dwoch rak. Na jednej rece mam krwiaka, natomiast druga mnie strasznie piecze, na tyle ze musze przykladac oklady z lodu by nie poplakac sie z bolu, czy normalne jest tak ostre pieczenie jesli wczesniej nic takiego po pobraniu nie mialo miejsca?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej posiedzieć