Ból serca u 14-letniej córki

Mam 14 letnią córke i mówi że ją serce boli, a dok£adnij to jest tak: gdy nic nie robie, czasem nawet na lekcji zaczyna mnie boleć serce. Nagle zaczyna bardzo szybko bić i tak jak by ktoś mnie ściskał z całej sily. Również mam podobnie, gdy biegam tylko wtedy, bardzo mnie kłuje i niemoge złapać oddechu.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Córka powinna skontaktować się z lekarzem, należy wykonać badania w kierunku arytmii i wad wrodzonych serca (EKG, echo, ew. holter).