Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 1 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Choroba niedokrwienna serca

Zespół objawów spowodowany niedokrwieniem mięśnia sercowego, to choroba niedokrwienna serca. Prof. Tomasz Pasierski opowiada o leczeniu tej przypadłości, będącej zarazem chorobą cywilizacyjną.

Powody arytmii serca może być wiele i na pewno nie są one związane z żylakami kończyn dolnych (pewnie o takie Panu chodzi). Co do podwyższonego poziomu d-dimerów mogą być one właśnie związane z żylakami. Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z kardiologiem, który musi określić podłoże arytmii (np. wykonać echo serca, Holtera).

Specjalista chirurgii ogólnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy