Jakie badania wykonać przy arytmii serca?

Mam wrażenie arytmii serca, skurczy dodatkowych itd. Biorę codziennie Seretide 500 na astmę. 48h holtera EKG oraz echo serca wyszły OK. Jednak co jakiś czas miewam serię takich bardzo nieprzyjemnych skurczy dodatkowych serca, arytmii, dziwnego bicia. To na pewno nie wina astmy, bo miewałem już silne zaostrzenia i takich objawów sercowych nigdy wcześniej nie miałem. Możliwe, że mam niebezpieczną wadę, arytmię mimo że holetr EKG oraz echo wyszły OK? Puls wysoki bywa. Jakie badania zrobić? POMOCY

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto być może było założyć holtera ekg z rejestratorem zdarzeń