Ból skóry pod miejscem złamania skośnego obojczyka

24.05.2014 miałem wypadek rowerowy skutkiem czego doznałem złamania skośnego obojczyka. W tym dniu wykonano mi dwukrotnie rtg obojczyka. Po 10 dniach była kontrola i kolejne zdjęcie rtg. Po następnych 20 dniach kolejne 2 rtg i zdjęcie gipsu. Okazało się również, że kości naszły na siebie na odległości ok 2cm więc zrost nie jest idealny. Mały odłamek kości też usadowił się prostopadle. Pod miejscem złamania boli mnie skóra jakby była poparzona a brak jest rumienia. Co może być przyczyną?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powodem dolegliwości może być wadliwe ustawienie odłamów. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.