Ból środkowej części brzucha oraz zaparcia na zmianę z biegunkami

Mam problem. Mam 19 lat od wczoraj mam taki głuchy ból brzycha po środku i lewej stronie. Do bóli dochodzi ssanie w brzuchu. W środę lekarz przypisał mi Duspatalin retard twierdząc że to jelita. Miewam na przemian biegunki oraz zaparcia. Strasznie się denerwuję. Co może mi być ?

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej wynikają z czynnościowych zaburzeń pracy jelit i mają charakter przemijający. Mogą również wiązać się ze stresem.