Ból stawu łokciowego i lekko spuchnięta dłoń

Od około 5-ciu tygodni boli pobolewa mnie lewy staw łokciowy.Pracuję fizycznie,jestem leworęczny.bywa,ze nie mogę podnieśc kubka ze stołu.Dzisiaj zauważyłem,że mam lekko spuchniętą lewą dłoń do wysokości łokcia.Dłoni tej bez małego wysiłku nie mogę zacisnąć.Co to moze być?Wizytę u lekkarza mam dopiero za tydzień.

Witam;
potencjalnych przyczyn jest kilka. Teoretycznie można je zakwalifikować do grupy zespołów przeciążeniowych. Może to być np łokieć tenisisty. Wskazane jest dokładne badanie i pogłębienie wywiadu lekarskiego.