Ból stopy a choroba Mortona

Witam od miesiaca boli mnie lewa stopa a konkretnie pod drugim palcem ...to miejsce jest spuchnięte i boli gdy chodzę ,czasami narywa jak nawet siedzę.Czy można to wyleczyć samemu,czy potrzebna wizyta u lekarza? Wyczytałam że może to być choroba ,,Mortona,,...Objawy podobne jak u mnie. Dzuękuję i pozdrawiam :-)

Witam serdecznie. W tej sytuacji trudno zbagatelizować ten problem. W pierwszej kolejności należałby wykonać podstawowe badania krwi rozszerzając je o badanie obrazowe kończyny. Możliwe iż jest to związane z dną moczanową.