Nadmierna potliwość u 5-latka przed snem

Witam.Moj 5 letni synek podczas zasypiania bardzo sie poci,włosy sa mokre jak po kapaniu,to juz trwa z 3 lata.Do tego w lipcu zauważyłam,ze po lewej stronie główki na gorze ma małe wybrzuszenie,bylam na prześwietleniu,powiedzieli,ze wszystko jest ok,ale nie wiem,czy ja powinnam zrobic "inne"prześwietlenie,czyli chyba mammografię (nie jestem pewna)jak to sie nazywa?Dodam tylko,ze mieszkam w Londynie,a tutaj zupełnie inaczej do wszystkiego podchodzą.Czy to sa niepokojące objawy?Stella

Witam serdecznie. W tej sytuacji trudno zbagatelizować ten problem. W pierwszej kolejności należałby wykonać podstawowe badania krwi rozszerzając je określenie poziomów hormonów tarczycy. Dodatkowo warto wykonać badanie obrazowe głowy - rezonans magnetyczny.