Co myśleć o tej nadmiernej potliwości?

W nocy bardzo się pocę. W sumie to nie pamietam od jak dawna tak jest, ale zwróciłam na to mocniej uwagę, gdy na nowym materacu pojawiła się żółta plama od potu. Nowa biała kołdra? To samo. Czasami budzę się i aż włosy mam mokre od potu. Najbardziej poci mi się chyba głowa. Poduszka w krótkim czasie zaczyna śmierdzieć od potu. Muszę ja wymieniać co jakiś czas. Co ciekawe w ciągu dnia pocę się bardzo mało. Nawet latem w trakcie upałów. Może to kwestia złej temperatury w pokoju w którym śpię? A może coś innego robie zle? Wiem, ze nocne poty to często skutek jakiejś choroby. Proszę o poradę, może to moja wina i miejsce do spania jest jakos zle przygotowane, proszę tez powiedzieć jakie badania powinnam wykonać, aby sprawdzić czy na pewno wszystko jest ok. Dodam, ze krew robiłam tydzień temu i wszystko jest dobrze (włącznie z testem na covid). Pozdrawiam!

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji dobierze najodpowiedniejsze leczenie problemu. Najskuteczniejszą metodą leczenia nadpotliwości jest zastosowanie botoxu. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.