Ból sutków i częste oddawanie moczu

Mam 18 lat, okres spoznia mi sie 2-3 tyg. Bola mnie sutki, i czesto oddaje mocz, nigdy w zyciu nie bralam udzialu w stosunkach i pieszczotach, co jest nie tak?

Witam, nie wiem, niestety, CO jest nie tak, ale wiem, że nie ma co liczyć na leczenie przez Internet i że trzeba udać sie z problemem do specjalisty, tzn. ginekologa. Pozdrawiam RH