Ból jajników, częste oddawanie moczu i brak apetytu jako objawy ciąży

Witam. Wraz z moja dziewczyna dzien przed okresem doszlo do stosunku. Seks był bez prezerwatywy , na nastepny dzien miala okres , przez pierwsze 5 dni po okresie uprawialismy seks. Po tych 5 dniach bola ja strasznie jajniki,czesto oddaje mocz i ma czesty brak apetytu. Czy to moze byc objawy ciazy ? Ona nie chce robic testu bo sie boi. Prosze o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie podanych informacji nie można zweryfikować ciąży. Konieczne jest wykonanie testu po 14 dniach od ostatniego stosunku.