Ból tyłu głowy u 25-latki

Witam. Mam 25 lat. Przez około dwa tygodnie jak nie dłużej tuż po obudzeniu bardzo bolał Mnie tył głowy "Jakby była tam jakaś żyła naciągnięta i miała zaraz pęknąć". Zlekceważyłam to. Od około tygodnia już nawet w dzień bardzo bolała Mnie prawa strona z tyłu głowy u dołu. Nie mogłam wygodnie się położyć, nie mogłam też trzymać jej normalnie z bólu. Ale jednak ból mijał. Od kilku dni boli Mnie już cały tył głowy na dole. Bardzo proszę o diagnozę czy to coś poważnego i co to może być.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podstawowych informacji i bez badania pacjenta nie jestem w stanie udzielić porady przez internet. ból może pochodzić od zmian w odcisku szyjnym kręgosłupa, ale należy udać się do lekarza by to potwierdzić, ewentualnie znaleźć inną przyczynę bólu.