Bóle głowy po prawej stronie z tyłu

Od pewnego czasu boli mnie głowa po prawej stronie z tyłu, od karku po potylicę przez całą prawą stronę czasem. Ból przeważnie powraca raz dziennie, wieczorem lub nad ranem, po czym mija bez śladu. Ból nasila się przy skręcie szyją, ale jeśli przemogę ten ból to ćwicząc szyją na różne strony ból mija na pewien czas. Nie miałem żadnego urazu, ani nie leczę się. Co może być przyczyną takie powracającego bólu i co to jest? proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedzieć. proponuję udac sie d olekarza rodzinnego. być moze skok cisnienia tetniczego powoduje powyzsze objawy?