Ból u podstawy penisa
Witam. Od około miesiąca borykam się z bólami w okolicach penisa ( u dołu ) byłem już u chirurga i na usg jąder , lekarz wykazał że jest to zapalanie najądrza a raczej pozostałosci po nim , jestem po 14dniowej kuracji antybiotykowej , niestety odczuwam ból u samego dołu penisa , do tego doszło teraz biała wydzielina na napletku ( nie sperma ) i dziwne uczucie że napletek jest większy , mam w piątek wizyte u urologa . Dodam jeszcze że ból jest po lewej stronie

MĘŻCZYZNA ponad rok temu
Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki
Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.
Witam, jeśli lekarz rozpoznał zapalenie najądrza, to w czym problem? Zejście zapalenia najądrza jest zwykle dość powolne - obrzęk i pobolewanie może utrzymywać się nawet do 6-7 tygodni. Inna sprawa to bóle w okolicach penisa i wydzielina POD (a nie NA) napletku. Sugerować może stan zapalny prostaty (którego powikłaniem może być zapalenie najądrza). leczenie jest inne i dość długotrwałe, ale o tym trzeba się upewnić, a zatem - urolog! Dziwne uczucie powiększenia napletka - albo obrzęk (ale skąd?) albo wytwór wyobraźni. Pozdrawiam RH