Ból w jamie brzusznej w okolicy jelita grubego
Rok temu na wysokości nerki z tyłu pleców w jednej chwili dostałam strasznego bólu, który doprowadził mnie do szpitala, wszystkie badania w tym usg brzucha, morfologia, mocz wyszły ok.Po tym incydencie było przez rok ok, teraz od 2 miesięcy znowu mnie boli,uciska, znowu szpital i wszystko ok.Teraz jednak boli od wątroby w dół, jakby wzdłuż jelita grubego, wyczuwał też zgrubienie w brzuchu tuż poniżej wątroby,usg,rtg,MRI brzucha ok,morfologia,próby wątrobowe,amylaza,lipaza ok,mocz ok..cdn.

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Witam.
Pani przypadek jest dosyć skomplikowany, obawiam się, że online nie wiele jesteśmy w stanie pomóc. Wszystkie badania obrazowe nie wykazały nieprawidłowości, co jeszcze bardziej utrudnia rozpoznanie. Można spróbować jeszcze wykonać kolonoskopię,
Pozdrawiam