Silny ból brzucha promieniujący do pleców

cd. Ból promieniuje do pleców i bolą całe żebra od pleców do brzucha, jakby pomiędzy nimi.Męczy mnie to, bo słabo się przy tym czuję, ciagle jakby tam cos zalegało, nie mam problemów z wypróżnianiem, przy oddawaniu moczu tez wszystko ok.Nie wiem co mam jeszcze zrobić aby dowiedziec się co mi jest....boli, uciska,promieniuje całe dnie od 2 miesięcy, mam już dość, a raz na kilka tygodniu boli tak, że mdleję i ląduję w szpital, w którym wszystko wychodzi ok,a mnie boli cały prawy bok...pomocy

Renata GrzechociĹska

Witam.
Pani przypadek jest dosyć skomplikowany, obawiam się, że online nie wiele jesteśmy w stanie pomóc. Wszystkie badania obrazowe nie wykazały nieprawidłowości, co jeszcze bardziej utrudnia rozpoznanie. Można spróbować jeszcze wykonać kolonoskopię,
Pozdrawiam