Silny ból na dole pleców promieniujący do pośladków
Witam, co jakiś czas nie codziennie odczuwam silny ból na dole pleców, nie moge podnieść nogi do góry musze nią powłuczac bo strasznie boli, ból promieniuje do pułdupka i uda. To jest taki bół strzykający,że tak powiem jakby mnie ''sparaliżowało''na troche. Mialam rtg kregoslupa wyszlo wszystko ok co to może być?

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Być może to ucisk na nerw przez otaczające struktury, wskazana konsultacja neurologiczna.
Pozdrawiam