Silny ból w dole pleców w odcinku lędźwiowym

Mam pytanie boli mnie strasznie w dole pleców odcinek lędźwiowy dwa miesiące temu miałam prześwietlenie i nic nie pokazało . Naj gorzej mi jest wstawać i jak podnoszę nogi leżąc to straszny ból czuje w dole pleców do tego promieniuje na nogę strasznie boli. Mam pytanie czy to coś poważnego. I mam jeszcze jedno pytanie byłam na pogotowiu dostałam KEtonal w zastrzyku doniesNiowo zastrzyk dostałam o 12 w dzień a teraz mamy 19 24 i dostałam biegunki boli mnie także brzuch czy to po tym zastrzyku ?

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej wiążą się ze zmianami w kręgosłupie. Jeśli ataki będą nawracać wskazane będzie poszerzenie diagnostyki o tomografię komputerową. Ból brzucha najprawdopodobniej jest zaś skutkiem niepożądanym działania ketonalu.